Türkiye’nin Lider Elektrikli Motor Üreticisi firmalarından olan Volt Motor ürünlerini FSMobility ile takip ediyor!

Özgür Koç
FSSoftware Sales & Project Manager

1966 yılında, bobinaj üretimi yapmak üzere kurulan Volt Motor, 1987 yılından itibaren monofaze elektrik motoru ve devamında da trifaze elektrik motoru üretimine başlamış ve elektrik motoru üretimi sektöründeki yerini almıştır.

Volt Motor, ülkemizde kullanılan elektrik enerjisi tüketimini düşürmek ve enerji verimliliğini arttırmak adına yaptığı öncü AR-GE çalışmalarıyla; Premium enerji seviyesi olan IE3 verim sınıfındaki elektrik motorlarını piyasaya sundu. Super Premium enerji seviyesindeki IE4 motorlarını da kendi AR-GE’si ve kendi patenti ile üretip, uluslararası pazardaki işbirliklerini sürdürmektedir.

 Volt Motor Tüm Yarı Mamul ve Mamul Süreçlerinin İzlenebilirliğini FSMobility ile Sağlıyor!

ÇÖZÜM

Projede, Yarı Mamul Üretim Hatlarından çıkan malzemelerin etiketlenmesi ve operasyon akışı içerisinde diğer hatlara tüketilmesinin takibi, SAP Entegrasyonu ile birlikte gerçekleştirilmiştir.

Nihai Ürünlerin, SAP Entegrasyonu ile Üretimden Girişlerinin yapılmasından, Müşteri Siparişi ve FIFO kontrolü ile sevkiyat süreçlerine kadar tüm akışlar projeye dahil edilmiştir.

Donanım olarak El terminalinde Intermec kullanılmıştır. Etiket basımında Zebra Endüstriyel Barkod yazıcılar kullanılmaktadır. 

Projede Wireless Bağlantı Altyapısı için Huawei Marka Access Point cihazlar konumlandırılmıştır

Firma Profili

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Tümünü Gör

Kalite Politikamız

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Tümünü Gör