Additional Modules / Process Oriented Installation

FSMobility RFID

Radyo frekansı kullanarak nesneleri otomatik olarak tanımaya yarayan RFID teknolojisi temel olarak etiket ve okuyucudan meydana gelir.

Bu teknoloji sayesinde ürünlerinizi RFID’li online olarak FSMobility ile takip edebilirsiniz. Sizlere stoklarınızı güvenle el değmeden takip imkanı sunacaktır.

Adet, Koli veya Palet olarak RFID kurgularınızı çalıştırabilirsiniz.

RFID uygulamalarında en önemli detaylardan biri doğru etiketin seçimidir. Çalışma ortam koşulları, etiketlenecek ürünlerin yerleşimi, malzemenin hammaddesi, hedeflenen okuma mesafesi gibi faktörler etiket seçimini doğrudan etkilemektedir.

Ayrıca üzerine baskı yapılabilecek etiketler, geniş hafıza kapasitesi, zorlu şartlara ve sıcaklıklara dayanıklılık gibi ilave özelliklerin de aranması durumunda RFID sisteminde özel etiket seçimi yapılması gerekebilir.

Bu konuda her türlü danışmanlık hizmeti FSMobility bünyesinde verilmektedir.

RFID ile stok sayımı da kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınızda bulunan ürünler üzerine yerleştirilecek RFID etiketler ve RFID el terminali sayesinde sadece alan içinde dolaşarak stok sayımı yapabilir bunu FSMobility ile takip edebilirsiniz.

Company Profile

FSSoftware is a software and project company founded in 2006, which focuses on online mobile stock management and advanced traceability. Although FSSoftware was founded eleven years ago, its founding partners have 25 years of deep experience in the Automatic Identification / Data Capture (AI / DC) industry. View All

Quality Policy

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. View All