Tahsiledin.com

Kredi Kartından ve Banka kartından Ödeme Almanın En Hızlı, Güvenli ve Kolay Yolu

Patrika altyapısı ile Tahsiledin, 6493 Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve ilgili mevzuatlar kapsamında lisans almış bir kuruluş olan  Sanal POS çözümü sunmaktadır. Web ve mobil uygulamaları ile entegrasyona gerek kalmadan anında ödeme alınabilen bir çözümdür .Tahsiledin uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan indirerek tüm mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

Yapacağınız tek bir sözleşme ile 6 banka kartı ve kredi kartı (Axess/Wings, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf ve World) Sanal POS’una hızlıca sahip olabilirsiniz.

MUTABAKAT KOLAYLIĞI

Tahsiledin, tüm bankalar için yapılan tahsilatları tek formatta mutabakat dosyası oluşturarak mutabakat için ayrıca bir efor sarfetmenize gerek kalmazsınız.

TEK KOMİSYON ORANI

Tek komisyon oranları ile tüm kredi kartlarında hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

ERP ENTEGRASYONU

Tahsiledin’in ERP entegrasyonu sayesinde makbuzların tek tek işlenmesine gerek kalmadan muhasebe kayıtlarınız otomatik oluşur.

TÜM SATIŞ KANALINDAN TAHSİLAT

Dağıtım ağınızdaki bayilerinizden, satış temsilcilerinizden ya da müşterilerinizden sanal pos ile tahsilat almanın en kolay yolu.

7/24 TAHSİLAT

Tahsiledin ile 7/24 tahsilat yapabilir, raporlarınızı online anlık olarak alabilirsiniz.