Ek Modüller/Süreç Odaklı Kurulum

FSMobility RFID

H1 FSMobility RFID

Radyo frekansı kullanarak nesneleri otomatik olarak tanımaya yarayan RFID teknolojisi temel olarak etiket ve okuyucudan meydana gelir.

Bu teknoloji sayesinde ürünlerinizi RFID’li online olarak FSMobility ile takip edebilirsiniz. Sizlere stoklarınızı güvenle el değmeden takip imkanı sunacaktır.

Adet, Koli veya Palet olarak RFID kurgularınızı çalıştırabilirsiniz.

RFID uygulamalarında en önemli detaylardan biri doğru etiketin seçimidir. Çalışma ortam koşulları, etiketlenecek ürünlerin yerleşimi, malzemenin hammaddesi, hedeflenen okuma mesafesi gibi faktörler etiket seçimini doğrudan etkilemektedir.

Ayrıca üzerine baskı yapılabilecek etiketler, geniş hafıza kapasitesi, zorlu şartlara ve sıcaklıklara dayanıklılık gibi ilave özelliklerin de aranması durumunda RFID sisteminde özel etiket seçimi yapılması gerekebilir.

Bu konuda her türlü danışmanlık hizmeti FSMobility bünyesinde verilmektedir.

RFID ile stok sayımı da kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınızda bulunan ürünler üzerine yerleştirilecek RFID etiketler ve RFID el terminali sayesinde sadece alan içinde dolaşarak stok sayımı yapabilir bunu FSMobility ile takip edebilirsiniz.

Firma Profili

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Tümünü Gör

Kalite Politikamız

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Tümünü Gör