Inventory Management & Traceability

FSStockchain

FSStockchain, bulut tabanlı mobil cihaz arayüzleri ve web tabanlı raporlama modüllerinden oluşur. Mobil uygulama, Android iOS veya Windows Mobile cihazları ve endüstriyel tarayıcılarla karşılaştırılabilir.

  

Global Standartlarla Etiketleme ve Tanımlama (GS1 EAN)

Ürünleri paketleyerek uluslararası standartlara uygun barkodlar üretir ve basar. (GS1-UPC-EAN)

  • Kutu / Palet Seri Etiket Baskısı
  • GS1 Kutu Baskısı
  • GS1 Palet Etiket Baskısı
  • GS1 Ürün Etiketi Baskısı

Mal Girişi

FSStockchain, satınalma siparişine dayalı ürünlerin kontrollü bir şekilde girmesini sağlar. Sona erme tarihi, miktarı ve içeriği satınalma siparişi veya depo kuralları üzerinden doğrulanır. Genişletilmiş özelleştirme seçenekleriyle, kullanıcı formları özel veri alanlarına sahip olabilir. Sistem, ürünlerin yerleşimini fiziksel depolama koşullarına veya ürün yerleştirme kısıtlamalarına göre kontrol eder.

 

Sevkiyat ve Teslim

FSStockchain, müşteri memnuniyeti için doğru ve hızlı sevkiyat hazırlığı sağlar. Yerleştirme ve kural bazlı toplama süreci zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Satış Siparişleri otomatik olarak ERP veya satış gücü destek sistemlerinden FSStockchain, ürününe indirilir.  İçeriğin doğru olup olmadığı barkodlar ile kontrol edilir. Teslimat performansını artırmak için miktarlar, malzeme durumu ve birçok kontrol uygulanır. Ölçümler için tüm hatalar bildirilir.
Sistem, internet üzerinden (veya intranet üzerinden) çevrimiçi izleme ekranı aracılığıyla izlenebilir. Çok seviyeli onay seçenekleri, teslimatları kontrol altında tutma konusunda daha yetenekli hale getirir.

Stok Transferi

FSStockchain sistemi ile tesis içi lokasyonlar arası veya harici depolar arası depo teslimleri kontrol altında tutulur. Aktarım kuralları, yapılandırma modüllerinde tanımlanır ve her zaman güncellenebilir. Yönetici, herhangi bir yere gönderilmek veya alınmak üzere her tür materyali veya paleti yeniden kısıtlayabilir.

 Ek çalışma işlemleri sisteme çalışma zamanında eklenebilir. Her stok transfer işlemi, FSStockchain entegrasyon yeteneğinden dolayı ERP sistemi ile anında senkronize edilir. Ayrıca 3. Parti uygulamalarıyla entegrasyon olabilir.

 Gerçek Zamanlı Stok ve Analiz Raporları

Mobil cihazlarla yapılan tüm barkod tarama işlemleri operasyonel raporlarda listelenmiştir. Seri numarası, lot numarası, ürün durumu,ürün grupları, lokasyon bazında stok raporları veya gösterge tabloları oluşturur.

Tüm rapor kriterleri parametreleri  ayrı ayrı yapılandırılır ve eklenebilir. Dinamik raporlama seçenekleriyle çalışma imkanı yaratır. Raporlar PDF, Excel gibi herhangibir standart biçime aktarılabilir. FSStockchain, veritabanında sakladığı verileri hayal gücünün sınırları ölçüsünde raporlayabilir.

 

 

Gerçek zamanlı raporlar, yöneticileri hızlı ve doğru kararlar vermeyi destekler. FSStockchain, mevcut durumu net bir şekilde göstermeye yardımcı olur.

  • Operasyon Raporları
  • Performans Raporları
  • Anlık Faaliyet Raporları

Danışman Raporları

Gönderilecek ürünlerin yerini belirler. Gönderim için en uygun ürünlerin yerleri öneri listesi olarak rapor edilir, böylece hızlı ve doğru sevkiyat sağlanır.

Online Entegrasyon

FSStockchain, işlem kayıtlarını anında ERP sistemlerine / ERP sistemlerine entegre eder. Tüm stok hareketleri, operasyonel veriler anında bütünleştirici verilerek diğer yazılımlarla senkronize edilir.

Bulut Çözümü

FSStockchain bulut tabanlı bir çözümdür ve sistemin genel veya özel Windows tabanlı bulut sistemlerini barındırmak ve yönetmek mümkündür.

 

Unternehmen Profil

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware on bir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Alle Ansehen

Qualität Richtlinie

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Alle Ansehen