Additional Modules / Process Oriented Installation

Product Verification Tracking System
Instant Tracking and Traceability in All Production Processes Product Verification Tracking System

In January 2018, within the scope of the product validation tracking system, which is obligatory by the Ministry of Food, Agriculture and Livestock, FSSoftware produces solutions for the data matrix produced by the software in the format requested by the Ministry of Agriculture and data transfer between the Ministry and the Ministry of Agriculture.

Details
Product Tracking System Product Tracking System

You can follow up products and cosmetic products in all countries produced or imported in our country.

Details
Product Tracking System
Drug Tracking System
FSMobility with Drug Tracking Drug Tracking System

With FSMobility ITS, the Pharmaceutical Track and Trace System is closely interested in the health services being monitored and the Label Regulation on Labeling and Packaging of Medicinal Products for human use.

Details
Secure Your Pharmaceutical Supplies with Plant Protection Products Tracking System Plant Protection Products Tracking System

It is delivered to companies that produce, sell and distribute Plant Protection Products. With our Plant Protection Products Tracking System additional module, we set up online integrated traceability and tracking system in barcode warehouse automation projects as in other additional modules

Details
Plant Protection Products Tracking System
Tube Tracking System
ÜTS Standartlarında İzlenebilirlik Tube Tracking System

Tüplü LPG bayileri, dağıtıcılar tarafından kurulan takip sisteminin uygulamasından ve sistemin kurulumu için gerekli altyapıyı sağlamaktan sorumlu olacağını bildiren yasa, her tüpte kimliklendirme olmasını şart koydu. Buna göre; FSSoftware Depo Otomasyon ve Ürün İzlenebilirlik çözümü olan FSMobility ile her tüpü ayrı karekod ile kimliklendirerek geriye dönük izlenebilirliği online sağlamakta.

Details
Hal Kayıt Sistemi ile Meyve İzlenebilirliği Wholesale Market Hall Recording System

Hal Kayıt Sistemi ile sebze ve meyve ticaretine ilişkin güncel veri tabanının oluşturulması, sebze ve meyve ticaretinin elektronik ortamda takip edilmesi, meslek mensuplarının kayıt altına alınması, toptancı halleri arasında ortak bilgi paylaşımı ve iletişimin sağlanması, sektördeki kayıt dışılığın önlenmesi, hesap verilebilirlik ile saydamlığın sağlanması, kamu sektörünün, sebze ve meyve ticaretine yönelik olarak daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilmesi ve düzenlemeler oluşturabilmesi, tüketicilerin, ürün künyeleri sayesinde tükettikleri ürünün nerede ve kim tarafından üretildiği gibi bilgilere ulaşabilmesi amaçlanmaktadır.

Details
 Wholesale Market Hall Recording System
Asset Tracking
Demirbaş Takibi ile Varlıklarınızı Koruyun Asset Tracking

Demirbaş Takip Sistemi demirbaşları personele zimmetleme, departmanlar arası taşınan ürünlerin gerçek zamanlı olarak takip etme gibi özellikler sunan, mobil veya sabit barkodlu veya RFID teknolojileri ile çalışan okuyucular ile entegre olarak çalışabilen bir teknoloji çözümüdür.

Details
RFID ile Tüm Depo Süreçlerinizi Takip Edin FSMobility RFID

Radyo frekansı kullanarak nesneleri otomatik olarak tanımaya yarayan RFID teknolojisi temel olarak etiket ve okuyucudan meydana gelir. Bu teknoloji sayesinde ürünlerinizi RFID’li online olarak FSMobility ile takip edebilirsiniz. Sizlere stoklarınızı güvenle el değmeden takip imkanı sunacaktır.

Details
FSMobility RFID
FSMobility Beacon
Beacon Teknolojisi ile Depolarınızı Akıllı Yönetin FSMobility Beacon

FSMobility, beacon teknolojisini kullanarak depolarda tam otomasyon ile ileri ürün izlenebilirliğini sağlayabilir düzeydedir. Amacımız bluetooth 4.0 tag’ler kullanarak depolarınızı daha akıllı hale getirmek.

Details
Company Profile

FSSoftware is a software and project company founded in 2006, which focuses on online mobile stock management and advanced traceability. Although FSSoftware was founded eleven years ago, its founding partners have 25 years of deep experience in the Automatic Identification / Data Capture (AI / DC) industry. View All

Quality Policy

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. View All