Ek Modüller/Süreç Odaklı Kurulum

Ürün Doğrulama Takip Sistemi
Tüm Üretim Süreçlerinizde Anlık Takip ve İzlenebilirlik Ürün Doğrulama Takip Sistemi

Ocak 2018 de T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından zorunlu hale gelen ÜDTS kapsamında Tarım Bakanlığının istediği formatta firmalar için yazılım, yazılım sayesinde üretilen karekodlar ve Tarım Bakanlığı ile arasında veri tranferleri sağlayan entegrasyon konusunda FSSoftware olarak çözümler üretmekteyiz.

Dettaglio
Ürün Takip Sistemi Ürün Takip Sistemi

Ülkemizde üretilen veya ithal edilen tüm tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerin üretim bandından satılıp kullanıldığı yere kadar tekil ürün takibini sağlayabilmek, son kullanıcıya kadar ürünü izleyebilmek için geliştirilen bir projedir.

Dettaglio
Ürün Takip Sistemi
İlaç Takip Sistemi
FSSoftware ile İlaç İzlenebilirliği İlaç Takip Sistemi

FSMobility ITS ile İlaç Takip Sistemi kapsamında takip edilmesi istenen sağlık ürünlerinden ilaçlar ve ilaçlara en yakın ürünlerin ve “Beşeri Tıbbi Ürünler Etiket ve Ambalajlama Yönetmeliği” kapsamına giren ürünlerin takibi sağlanır.

Dettaglio
Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi ile İlaç Tedariklerinizi Güvence Altına Alın Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Bitki Koruma Ürünleri üreten, satış ve dağıtımını yapan firmalara anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi(BKÜ) ek modülümüz ile sizlere diğer ek modüllerimizde olduğu gibi barkodlu depo otomasyon projelerinde online entegrasyonlu izlenebilirlik ve takip sistemi kurarız.

Dettaglio
Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi
Tüp Takip Sistemi
ÜTS Standartlarında İzlenebilirlik Tüp Takip Sistemi

Tüplü LPG bayileri, dağıtıcılar tarafından kurulan takip sisteminin uygulamasından ve sistemin kurulumu için gerekli altyapıyı sağlamaktan sorumlu olacağını bildiren yasa, her tüpte kimliklendirme olmasını şart koydu. Buna göre; FSSoftware Depo Otomasyon ve Ürün İzlenebilirlik çözümü olan FSMobility ile her tüpü ayrı karekod ile kimliklendirerek geriye dönük izlenebilirliği online sağlamakta.

Dettaglio
Hal Kayıt Sistemi ile Meyve İzlenebilirliği Hal Kayıt Sistemi

Hal Kayıt Sistemi ile sebze ve meyve ticaretine ilişkin güncel veri tabanının oluşturulması, sebze ve meyve ticaretinin elektronik ortamda takip edilmesi, meslek mensuplarının kayıt altına alınması, toptancı halleri arasında ortak bilgi paylaşımı ve iletişimin sağlanması, sektördeki kayıt dışılığın önlenmesi, hesap verilebilirlik ile saydamlığın sağlanması, kamu sektörünün, sebze ve meyve ticaretine yönelik olarak daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilmesi ve düzenlemeler oluşturabilmesi, tüketicilerin, ürün künyeleri sayesinde tükettikleri ürünün nerede ve kim tarafından üretildiği gibi bilgilere ulaşabilmesi amaçlanmaktadır.

Dettaglio
Hal Kayıt Sistemi
Demirbaş Takibi
Demirbaş Takibi ile Varlıklarınızı Koruyun Demirbaş Takibi

Demirbaş Takip Sistemi demirbaşları personele zimmetleme, departmanlar arası taşınan ürünlerin gerçek zamanlı olarak takip etme gibi özellikler sunan, mobil veya sabit barkodlu veya RFID teknolojileri ile çalışan okuyucular ile entegre olarak çalışabilen bir teknoloji çözümüdür.

Dettaglio
RFID ile Tüm Depo Süreçlerinizi Takip Edin FSMobility RFID

Radyo frekansı kullanarak nesneleri otomatik olarak tanımaya yarayan RFID teknolojisi temel olarak etiket ve okuyucudan meydana gelir. Bu teknoloji sayesinde ürünlerinizi RFID’li online olarak FSMobility ile takip edebilirsiniz. Sizlere stoklarınızı güvenle el değmeden takip imkanı sunacaktır.

Dettaglio
FSMobility RFID
FSMobility Beacon
Beacon Teknolojisi ile Depolarınızı Akıllı Yönetin FSMobility Beacon

FSMobility, beacon teknolojisini kullanarak depolarda tam otomasyon ile ileri ürün izlenebilirliğini sağlayabilir düzeydedir. Amacımız bluetooth 4.0 tag’ler kullanarak depolarınızı daha akıllı hale getirmek.

Dettaglio
Profilo Aziendale

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Vedi Tutti

La Nostra Politica Di Qualità

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Vedi Tutti