En Büyük Gıda Paketleme Ürünleri Sağlayıcısı Olan SİLGAN Tüm Depo Sürecini FSMobility ile Takip Ediyor!

Özgür Koç
FSSoftware Sales & Project Manager

En Büyük Gıda Paketleme   Ürünleri Sağlayıcısı Olan  SİLGAN Tüm Depo Sürecini FSMobility ile Takip Ediyor !

Metal ambalajlama çözümlerinde lider sağlayıcısı olan Silgan, Amerika'nın en saygın markaları tarafından güveniliyor. Silgan resmi olarak 1987 yılında bir şirket haline geldi. Gıda, sağlık, kişisel bakım ve ev bölümleri için teknik bilgi ve sert plastik ambalaj uzmanlığı ile yüksek bariyerli plastik kapların lider tedarikçisi olarak, Silgan, rafa dayanıklı gıda ambalajlama çözümleri sunmak için dünya çapında en saygın markalarla ortaklık kuruyor. Müşterilere, gece gündüz maksimum verimlilik için gerekli ekipman, parça ve hizmetleri sağlamak üzerine prensip belirlemiştir.

Küresel ayak izi ve metal, plastik ve kompozit vakum tutma kapaklarındaki uzmanlığı ile dünya çapında endüstri lideri Silgan, depo ve stok takiplerinin yürütülmesi için FSSoftware ile 2017 yılında yol arkadaşlığına başlamıştır.

Silgan, hammaddeyarı mamul ve  bitmiş ürünlerin depo takibini, üretim, mal kabul ve sevk süreçlerinin izlenebilirliğini  FSMobility ile Sağlıyor!

Ürünlerin Tedarikçi Sipariş kontrolü ile boşaltmaların yapılması, Üretim Sipariş kontrolü ile üretime tüketim ve bitmiş ürün kabulü, Raf Takibi, FIFO kuralına göre müşteriye Sevk, Müşteri Siparişi kontrolü ile Yüklemelerin yapılması FSMobility ile sağlanmaktadır.

Projede el terminalinde Zebra MC32NO kısa menzilli el terminalleri  kullanılmıştır.

 

 

 

 

 

 

Company Profile

FSSoftware is a software and project company founded in 2006, which focuses on online mobile stock management and advanced traceability. Although FSSoftware was founded eleven years ago, its founding partners have 25 years of deep experience in the Automatic Identification / Data Capture (AI / DC) industry. View All

Quality Policy

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. View All