...
Depo Yönetim Sistemi (WMS) Nasıl Seçilir?

Doğru Depo Yönetim Sistemi’ni (WMS) seçmek için, ürünlerinizi (ham madde, yarı mamül, mamül) depolarken nelere ihtiyacınız olduğunu tespit etmek önemli olduğu gibi, seçiminizden önce entegre bir Depo Yönetim Sistemi’ne sahip oluşun faydalarını anlamak da bir o kadar önemlidir.

...
Tedarik Zincirinde Depo Yönetiminin Önemi ve İşlevi

Depolama yönetimi tedarik zincirini yönetiminin tedarik zincirinin hizmet düzeyi yönünden performanısını belirleyen en önemli fonksiyonlarından biridir. Depolar aynı zamanda ürünlerin hareketsiz ya da minimum harekete sahip olduğu süreçlerdir.

FSSoftware TÜBİTAK Desteği ile Yeni Ürünü FSStokchain'i Çıkardı!

FSSoftware, TÜBİTAK desteğini alarak yeni versiyonu FSStokchain ile kurumsal yazılım platform hedeflerini bireysel mobil ve sosyal medya alışkanlıklarının birleştiği güncel bir platform olmayı tercih ederek Android ve iOS üzerinde çalıştırılabilen ürün ailesi geliştirmiştir.

...
FSSoftware Proje Yönetim Süreçleri

FSMobility, depo ve depo yönetimi süreçleri üzerine FSSoftware’in yazılım ürünüdür ve paket bir yazılım programı olmasına rağmen uyarlanabilir bir mimariye sahiptir. Var olan ekranlar, firmanın ihtiyaç duyduğu detaylarca şekillenir, geliştirilir ve proje genişlemesine bağlı olarak güncellenir. Bunu daha net açıklamak gerekirse; her proje, kendi içinde bir kültüre sahiptir.

...
Iot Nedir? Nesnelerin İnterneti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Nesnelerin interneti ya da Iot, internete bağlanabilen veri toplayan ve bunu paylaşabilen milyarlarca fiziksel cihaza işaret eder. Kablosuz ağlar sayesinde her nesneyi Iot’un parçası haline getirebilmek mümkündür

...
FSSoftware ile Sağlıklı Gıda Takibi

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen KOVİT-19 krizi, dünya genelinde can kayıplarına yol açmaya devam ediyor. Uzmanlar tarafından korona virüsünden korunmada hijyenin önemli olduğu vurgusu sık sık yapılıyor.

...
Tarımda Dijital Dönüşüm

Tarım sektörü insanların yaşamlarını sürdürebilme noktasında kritik bir öneme sahiptir. Dünyada tarımsal üretimin en çok gerçekleştiği ülkeler sıralamasında ilk onda yer alan Türkiye, son dönemlerde yaşanan doğal şartlara bağlı tarım yapılmaması, çiftçiye yapılan desteklerin etkisiz ve yetersiz olması, makine kullanımının yetersizliği, yeni teknik ve teknolojilere uyum sorunları, tarım verilerinin düzenli toplanamaması gibi sorunlara bağlı olarak tarım konusunda hak ettiği konuma ulaşamamaktadı..

...
Yeni Bir Çağın Açılışı Endüstri 4.0

Endüstri’de yeni bir döneme giriyoruz. Peki sıkça karşımıza çıkan Endüstri 4.0 Nedir? Endüstri 4.0, üretim bantlarında robot teknolojisinin kullanılması, günümüzde makineleri yöneten insanların fabrikaları yönetecek hale gelmesidir. Birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini ve üretim teknolojilerini içeren bir terimdir..

ERP ile Entegrasyon

Depo yönetim sistemleri, bir işletmenin tüm operasyonel süreçlerinin ve depo kurallarının yönetilmesine olanak sağlayan gelişmiş yazılım sistemleridir. Entegrasyon altyapısına göre Depo yönetim sistemleri birkaç faklı grupta ele alınır.

fss-decorBasında Biz

...
FSStockChain Akıllı Kobi Platformunda!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Visa'nın ortak projesi Akıllı KOBİ platformunda FSStockChain WMS çözümü yer alıyor.

TV8int Şehrin Nabzı

TV8Int Şehrin Nabzı programına konuk olduk. Dominos'un Gebze Fabrikasında gerçekleştirdiğimiz yayında şirketimiz, ürünümüz ve projelerimizden bahsetme fırsatı bulduk...

...
Dijital Dönüşüm ve 1707 Siparişe Dayalı Ar-Ge B2B İşbirliği Günü

TÜBİTAK 1707 Siparişe Dayalı Ar-Ge Çağrısı teknoloji tedarikçisi firmaların sanayi firmalarının talebine yönelik yenilikçi ürün/süreç gelişeceği, hızla ürüne dönüşebilecek ve yüksek ticarileşme potansiyeline sahip Ar-Ge projelerini desteklemektedir.

...
Kobiefor Dergisi Yayında!

Sanayide Dijital Dönüşüm ve Pandemi konulu YASAD özel sayısı yayındadır. Proje ve Satış Yöneticimiz Özgür Koç'un yazısını okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz..

...
WMS Eğitimi LojiTv

7 Mart'ta Özgür Koç önderliğinde gerçekleştireceğimiz Lojitv Youtube kanalında “Depo Yönetimi Sistemleri” eğitimi gerçekleşti.

Vision 2021

Kurumsal Çözüm ve Teknoloji Üreticilerinin Vizyonları ve Planları Vision 2021'de...

...
FSSoftware Fortune Türkiye Dergisi'nde!

Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu Fortune Türkiye Dergisi Aralık ayı özel YASAD Eki'nde Bulut Tabanlı Çözümler ile sürdürebilirliği değerlendirdi.

...
FSMobility Tanıtımı - Lojitv

Lojistik ve tedarik zinciri sektörünün daha ileriye taşınması ve gelişmesi açısından sektöre yönelik faydalı bilgiler sunan Loji TV kanalına Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu ile şirketimizi tanıtmak üzere konuk olduk.

...
Dijital Dönüşüm Uygulamaları Paneli

İstanbul Sanayi Odası tarafından, İAS Yazılım iş birliği ile 16 Temmuz Perşembe günü düzenlenecek olan Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu'nun katılım sağlayacağı "Gıda Ürünleri Sanayi için Dijital Dönüşüm Uygulamaları" paneli gerçekleşecek..

...
Yerli Yazılım Çözümleri Online Tanıtım Etkinliği

24 Haziran 2020 Çarşamba günü Açılış konuşmasını YASAD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Kamali'nın yapacağı dijital etkinlikte FSMobility ürünümüzü tanıtmak üzere bizlerde yer alıyoruz.

sstories
ICT Media - Tarımda Dijital Dönüşüm

FSSoftware Proje ve Satış Yöneticisi ve YASAD İletişim Sanayide Dijital Dönüşüm Küme Yöneticisi Dursun Tosunoglu'nun ICT Media dergisindeki "Tarımda Dijital Dönüşüm" temalı yazısı yayınlandı.

Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri 2020

Dijital Dönüşüm sürecinin adımlarında başarıyı yakalamış firmalarının proje hikayelerini paylaşarak, sürece yeni başlayacak firmalar için örnek model oluşturmasını hedefleyen ERP Committee Turkey'in hazırladığı Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri 2020 yayınlandı...