<
FSStockChain Akıllı Kobi Platformunda!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Visa'nın ortak projesi Akıllı KOBİ platformunda FSStockChain WMS çözümü yer alıyor..

img
TV8int Şehrin Nabzı

TV8Int Şehrin Nabzı programına konuk olduk. Dominos'un Gebze Fabrikasında gerçekleştirdiğimiz yayında şirketimiz, ürünümüz ve projelerimizden bahsetme fırsatı bulduk..

...
Dijital Dönüşüm ve 1707 Siparişe Dayalı Ar-Ge B2B İşbirliği Günü

TÜBİTAK 1707 Siparişe Dayalı Ar-Ge Çağrısı teknoloji tedarikçisi firmaların sanayi firmalarının talebine yönelik yenilikçi ürün/süreç gelişeceği, hızla ürüne dönüşebilecek ve yüksek ticarileşme potansiyeline sahip Ar-Ge projelerini desteklemektedir.

...
Kobiefor Dergisi Yayında!

Sanayide Dijital Dönüşüm ve Pandemi konulu YASAD özel sayısı yayındadır. Proje ve Satış Yöneticimiz Özgür Koç'un yazısını okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz..

...
WMS Eğitimi LojiTv

7 Mart'ta Özgür Koç önderliğinde gerçekleştireceğimiz Lojitv Youtube kanalında “Depo Yönetimi Sistemleri” eğitimi gerçekleşti.

Vision 2021

Kurumsal Çözüm ve Teknoloji Üreticilerinin Vizyonları ve Planları Vision 2021'de...

...
FSSoftware Fortune Türkiye Dergisi'nde!

Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu Fortune Türkiye Dergisi Aralık ayı özel YASAD Eki'nde Bulut Tabanlı Çözümler ile sürdürebilirliği değerlendirdi.

...
FSMobility Tanıtımı - Lojitv

Lojistik ve tedarik zinciri sektörünün daha ileriye taşınması ve gelişmesi açısından sektöre yönelik faydalı bilgiler sunan Loji TV kanalına Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu ile şirketimizi tanıtmak üzere konuk olduk.

...
Dijital Dönüşüm Uygulamaları Paneli

İstanbul Sanayi Odası tarafından, İAS Yazılım iş birliği ile 16 Temmuz Perşembe günü düzenlenecek olan Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu'nun katılım sağlayacağı "Gıda Ürünleri Sanayi için Dijital Dönüşüm Uygulamaları" paneli gerçekleşecek..

...
Yerli Yazılım Çözümleri Online Tanıtım Etkinliği

24 Haziran 2020 Çarşamba günü Açılış konuşmasını YASAD Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Kamali'nın yapacağı dijital etkinlikte FSMobility ürünümüzü tanıtmak üzere bizlerde yer alıyoruz.

sstories
Tarımda Dijital Dönüşüm

FSSoftware Proje ve Satış Yöneticisi ve YASAD İletişim Sanayide Dijital Dönüşüm Küme Yöneticisi Dursun Tosunoglu'nun ICT Media dergisindeki "Tarımda Dijital Dönüşüm" temalı yazısı yayınlandı.

Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri 2020

Dijital Dönüşüm sürecinin adımlarında başarıyı yakalamış firmalarının proje hikayelerini paylaşarak, sürece yeni başlayacak firmalar için örnek model oluşturmasını hedefleyen ERP Committee Turkey'in hazırladığı Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri 2020 yayınlandı...