ARTICOLI

Healthy Food Tracking with FSSoftware

The COVİD-19 crisis, declared as a pandemic by the World Health Organization, continues to cause casualties in its world. It is often emphasized by experts that hygiene is important in protecting against the corona virus. What was the Source of the Corona Virus? The coronavirus (corona virus), whi..

Dettaglio
Depoda Yeni Dönem Başlıyor! FSStockchain’in Yazılım Teknolojisi Nedir?

FSStockchain developed a family of products that can be run on Android and iOS, preferring the corporate software platform objectives to be an up-to-date platform where individual mobile and social media habits meet. In this way, it has reached the goal of competitiveness and div..

Dettaglio
Depo Yönetim Sistemi (WMS) Nasıl Seçilir?

Doğru Depo Yönetim Sistemi’ni (WMS) seçmek için, ürünlerinizi (ham madde, yarı mamül, mamül) depolarken nelere ihtiyacınız olduğunu tespit etmek önemli olduğu gibi, seçiminizden önce entegre bir Depo Yönetim Sistemi’ne sah..

Dettaglio
Depo Yönetim Sistemi’ne Geçmek İçin Ne Zaman “Doğru” Zamandır?

Yeni bir sisteme ihtiyacınız olup olmadığını değerlendirmek için depo operasyonlarınızın artık rekabet edemeyişini beklemeyin.  FSMobility olarak  yaşanılan iş süreçlerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bazı önemli ipuç..

Dettaglio
Endüstri 4.0 Kavramına Neden İhtiyaç Duyacağız?

Endüstri 4.0 kavramını duymayan kaldı mı? İlk olarak işi Endüstri tarihinden ele almak lazım. Endüstri tarihi hangi  dönemlerden geçmiş bunlara bir göz atalım. Endüstri tarihi, su ve buhar gücüyle başlamıştır. Su ve buhar gücün&uum..

Dettaglio
Ticaretin Küresel Dili GS1 Nedir? Neden Önemlidir?

GS1’in tanımını; Ticari ürünlerin, yerlerin, taşıma birimlerinin ve demirbaşların standart olarak tanımlanmasını ve bilgi sistemlerine otomatik olarak aktarılmasını sağlayan, barkod teknolojileri temelli küresel veri ve uygulama standartları olarak kaynaklarda bulabiliyoruz. Pe..

Dettaglio
Dijital Dünyada Tedarik Zinciri Sistemi

Bugünkü yazımızda dijital dünyada tedarik zinciri sistemininnasıl olacağını ve ülkemiz bu konuya hazırlıklı mı bunlardan bahsedeceğiz. Öncelikle tedarik zinciri sistemi nedir bu kavramı kısaca açıklayalım. Tedarik zinciri sistemi, müşterilerin..

Dettaglio
Profilo Aziendale

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Vedi Tutti

La Nostra Politica Di Qualità

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Vedi Tutti