FSSoftware Fortune Türkiye Dergisi'nde!

Proje ve Satış Müdürümüz Dursun Tosunoglu Fortune Türkiye Dergisi Aralık ayı özel YASAD Eki'nde Bulut Tabanlı Çözümler ile sürdürebilirliği değerlendirdi..

Bulut ile Üretim ve Depo Yönetiminde Sürdürebilirlik Sağladık!

Satış ve Proje Müdürümüz Dursun Tosunoğlu Fortune Türkiye Dergisine FSMobility ürünümüzün pandemi döneminde uzaktan yaşamı hangi boyutlarda desteklediğini anlattı.

"Pandemi süresince Gıda, İlaç, Lojistik, Kimya gibi sektörlerin önemi üst seviyeye çıktı. Üretilen ürünlerin ne zaman, hangi iş emrine göre, hangi vardiya tarafından üretildiği, hangi kalite yöneticisinin ürünün sevk edilmesine izin verdiği, hangi depocunun ürünü hazırlayıp, hangi yöneticinin sevk onayına izin verdiği, ürünlerin son kullanım tarihleri, lot numaraları ve ürün kimlik numaraları sistemimiz tarafından sürekli izlenebilmektedir. Bu süreç izlenebilirliği mamul üretiminde olduğu gibi hammadde ve yarı mamul ürünlerin kullanımı için de yapılabilmektedir."

Fortune Türkiye Aralık Ayı Dergisinde Neler Var?

YILIN İŞ İNSANLARI LİSTESİ

NBA'DEN İŞ DÜNYASINA LİDERLİK DERSLERİ

NBA’nin Pandemi Formulü

NBA ister COVID, ister sosyal adalet ya da işleyebilen bir izolasyon programı olsun, belli başlı konularda nasıl yol alınacağını daha iyi bilen bir yapı izlenimi veriyor. Hem iş dünyasına hem de liderlere önemli lidelik dersleri veriyor.

Akıllı TV’ler

Adressable TV denilen ve hane halkı verisine göre farklı reklam TV spotu yayını yapan ve bunların izlenme oranlarını ölçen sistem, doğru kişiye doğru reklamı göstererek azami etkiyi yaratabiliyor.

Yeni Teknolojiler ve Şehir Yönetimi

Akıllı şehirler, gelişen şehir nüfusunun çevre, enerji, ulaşım, insan gibi kaynakların daha verimli, sürdürülebilir ve kontrol edilebilir düzeyde kullanımını hedefliyor.

Fortune 500 Türkiye Dijital Zirvesi

Bu yıl 13’üncü kez yayınlanan Fortune 500 Türkiye Araştırması ile Türkiye’nin devler ligini belirleyen Fortune Türkiye, daha ilk yıllardan itibaren Türkiye’de de bu listenin bir referans çalışması olarak kabul edilmesini sağladı.

Yılın İş İnsanları Listesi

Fortune Türkiye dergisinin bu yıl dokuzuncu kez hazırladığı “Yılın İş İnsanları/2020” listesi, sürdürülebilir başarılara sahip liderleri biraraya getirdi.

Sürdürülebilirlik İçin Teknoloji

Schneider Electric’in yeni vizyonu, dijitalleşme, dönüşüm ve yaptıklarının sonuçlarını ölçerek sürekli yenilemek üzerine.

Fortune Türkiye Aralık sayısı tüm dijital platformlar ve bayilerde.. Fortune Türkiye Aralık sayısını, Turkcell Dergilik, Vodafone dMags, Türk Telekom e-Dergi, Magzter, PressReader ve Samsung SMAG'tan da takip edebilirsiniz.