MAKALELER

FSSoftware ile Sağlıklı Gıda Takibi

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen COVİD-19 krizi, dünya genelinde can kayıplarına yol açmaya devam ediyor. Uzmanlar tarafından Corona virüsünden korunmada hijyenin önemli olduğu vurgusu sık sık yapılıyor. Corona Virüsün Kayna..

Detaya Git
Depoda Yeni Dönem Başlıyor! FSStockchain’in Yazılım Teknolojisi Nedir?

FSSoftware, yeni sürümü FSStockChain ile, kurumsal yazılım platform hedeflerini bireysel mobil ve sosyal medya alışkanlıklarının birleştiği güncel bir platform olmayı tercih ederek Android ve iOS üzerinde çalıştırılabilen &uum..

Detaya Git
Depo Yönetim Sistemi (WMS) Nasıl Seçilir?

Doğru Depo Yönetim Sistemi’ni (WMS) seçmek için, ürünlerinizi (ham madde, yarı mamül, mamül) depolarken nelere ihtiyacınız olduğunu tespit etmek önemli olduğu gibi, seçiminizden önce entegre bir Depo Yönetim Sistemi’ne sah..

Detaya Git
Depo Yönetim Sistemi’ne Geçmek İçin Ne Zaman “Doğru” Zamandır?

Yeni bir sisteme ihtiyacınız olup olmadığını değerlendirmek için depo operasyonlarınızın artık rekabet edemeyişini beklemeyin.  FSSoftware olarak  yaşanılan iş süreçlerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak bazı önemli ipuçları ..

Detaya Git
Endüstri 4.0 Kavramına Neden İhtiyaç Duyacağız?

Endüstri 4.0 kavramını duymayan kaldı mı? İlk olarak işi Endüstri tarihinden ele almak lazım. Endüstri tarihi hangi  dönemlerden geçmiş bunlara bir göz atalım. Endüstri tarihi, su ve buhar gücüyle başlamıştır. Su ve buhar gücün&uum..

Detaya Git
Ticaretin Küresel Dili GS1 Nedir? Neden Önemlidir?

GS1’in tanımını; Ticari ürünlerin, yerlerin, taşıma birimlerinin ve demirbaşların standart olarak tanımlanmasını ve bilgi sistemlerine otomatik olarak aktarılmasını sağlayan, barkod teknolojileri temelli küresel veri ve uygulama standartları olarak kaynaklarda bulabiliyoruz. Pe..

Detaya Git
Dijital Dünyada Tedarik Zinciri Sistemi

Bugünkü yazımızda dijital dünyada tedarik zinciri sistemininnasıl olacağını ve ülkemiz bu konuya hazırlıklı mı bunlardan bahsedeceğiz. Öncelikle tedarik zinciri sistemi nedir bu kavramı kısaca açıklayalım. Tedarik zinciri sistemi, müşterilerin..

Detaya Git
Firma Profili

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Tümünü Gör

Kalite Politikamız

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Tümünü Gör