LE NOSTRE NEWS

Depo Yönetimi Hakkında

Depolar, işletmelerdeki süreçlerin hızlı ve hatasız işlemesi için gereken kritik noktalardan biridir. Depoların optimizas..

Dettaglio >>
Stok - Depo Yönetimi Nasıl Olmalı?

Bir depoda malzemelerin taşınışını ve depolanışını kontrol etmek ve izlemek için bir Depo Yönetim Sistemi (WMS) kullan..

Dettaglio >>
Depolarda FIFO ve FEFO ile SKT Yönetimi

Depolarda FIFO ve FEFO ile SKT Yönetimi Genelde işletmelerimizde LIFO ve FIFO’nun uygulandığını görülmektedir. Ancak, ..

Dettaglio >>
Stok Yönetimi Hakkında

Stok Yönetiminin Avantajları Üretim sürecinin düzenli ve sürekli devam etmesini sağlar. Böylece hammadde ya..

Dettaglio >>
Profilo Aziendale

FSSoftware, 2006 yılında kurulmuş ve faaliyet alanını online mobil stok yönetimi ve ileri düzey izlenebilirlik konuları üzerine belirlemiş yazılım ve proje firmasıdır. FSSoftware onbir yıl önce kurulmuş olsa da, firmanın kurucu ortakları Otomatik Tanımlama/Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 25 yıllık derin bir tecrübeye sahip. Vedi Tutti

La Nostra Politica Di Qualità

FSSoftware’in iletişim anlayışının dayandığı ilke, “Önce anlamak, sonra anlaşılmak”tır. FSSoftware müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve bu ihtiyaçları yalnızca bugün için değil, geleceğe yönelik bir şekilde doğru olarak cevaplamak üzere, iletişim anlayışının temelini ‘dinlemek’ eylemi üzerine yapılandırmıştır. Vedi Tutti