fss-decorGıda

...
Dominos

Operasyonel doğrulamalar: son kullanma tarihi, İlk Bitiş-İlk Çıkar, Satınalma ve satış sipariş, kontrolleri FSMobility tarafından sağlamaktadır. Projeye özel putaway optimizasyonu, toplama optimizasyonu özel olarak hazırlanmıştır. Gebze, İzmir, Ankara ve G.Antep ana dağıtım depolarında hammadde kabul, hammadde kalite kontrol, depoya yerleştirme, üretime çıkış, üretimden yarıMamul/mamul Giriş, özel mamul sevk senaryoları, tedarik zincir süreç otomasyonu kurulmuştur.

...
Anadolu Etap

3 bahçe, 4 paketleme tesisinde devreye alınan projede; meyveler bahçede paletler halinde etiketlenerek depolara gönderilmiştir. Paketleme depolarında meyvelerin kabulu, üretim süreçleri ve sevkiyat süreçleri sistem üzerinden sağlanmıştır. Market ve hal kanalında hangi bahçeden meyve gönderildiği geriye dönük izlenebilmektedir.

...
Peyman

Hammadde ve mamul izlenebilirlik otomasyonu ile lotlu GS1 standardında etiketleme yapılmıştır.Ürün akışının her aşamasında Logo ile entegre çalışılmıştır. Hammadde alım ve hammadde depolama, hammaddenin üretime transferi, mamul üretim, mamul depolama, mamul müşteri sevk, müşteri v tedarikçi ade süreçlerinin her aşamasında Logo ile entegre çalışan bir otomasyon kurulmuştur

...
Oba Makarna

Proje; Hammadde kabulünden, ürünlerinin üretiminden sevkiyatına kadar olan süreçlerin kalite süreçleri paralelinde barkodlu olarak online takip edilmesidir. Proje Netsis Tiger ile online entegre çalışmaktadır. .

...
Panda

Tüm hammadde ve yardımcı malzemeden, Üretim ve sarf işlemleri, tüm mamul girişlerin takibi GS1 standardı ile takip ediliyor. Üretilen mamullerin kalite süreçleri ve FİFO kontrolleride bu şekilde takip edilliyor. Mamullerin Dış depo ve Bayilere sevkleride yönetiliyor..

...
Tahsildaroğlu

Çanakkale’de üretilen ürünün bölgelere sevki, bölgelerin ürünü depoya kabul’ü, rota bazlı müşterilere sevki, parekende satışları ve bölgelerin arasındaki ürün transferleri Logo ile entegre takip edilmektedir.

...
Bahçıvan

Ambalaj Alım ve Ambalaj Depolama, Ambalajın Üretime Transferi, Mamul Üretim, Mamul Depolama, Mamul Müşteri Sevk, Müşteri ve Tedarikçi İade süreçlerinin her aşamasında Logo ile entegre çalışan bir otomasyon kurulmuştur.

...
Altunkaya

Gaziantep ana dağıtım depolarında Hammadde Kabul, Hammadde Kalite Kontrol, Depoya Yerleştirme, Üretime Çıkış, Üretimden Yarı Mamul/Mamul Giriş, Özel Mamul Sevk senaryoları, Tedarik Zincir Süreç Otomasyonu kurulmuştur.

...
Kristal Yağ

Hammadde, Üretim ve Mamul İzlenebilirlik Otomasyonu ile lotlu GS1 standardında etiketleme yapılmıştır. Hammadde ve ürün akışının her aşamasında Netsis ERP ile entegre çalışılmıştır..

fss-decorKırmızı Et

...
Ekur Entegtre Tesisi

Canlı hayvan kabulünden, karkas ve çeyrek kabule, çeyreklemeye ve parçalamaya, et ve şarküteri ürünlerinin üretimden sevkiyata kadar olan süreçlerin barkodlu olarak online takip edilmesidir. Proje Logo Tiger Enterprise ile online entegre çalışmaktadır.

...
Bonfilet

Depoya karkasın girişi, parçalanması, üretimi, mamül yapımı, maliyetler(maliyet muhasebesi) ve müşteriye sevkiyata kadarki (sevkiyat dahil) süreçlerinin wireless el terminalleri ile Netsis ve BizerBa ile online bir şekilde yönetilebilmesi için sistem uygulama danışmanlığı, eğitim, proje yönetimi ve destek kalemlerinden oluşan proje çözümü sunmaktadır.

...
Coşkun Et

Hammadde ve Mamul İzlenebilirlik Otomasyonu ile canlı Kesim, veteriner kontrol, sıcak karkas tartım, soğuk karkas tartım, çeyrekleme, çeyrek Satışsüreçleri üretime çıkış operasyonu FSMobility ile yönetilmektedir. SistemNetsis ile online entegre çalışmaktadır..

...
Polonez

Hammadde kabulünden, ürünlerinin üretiminden sevkiyatına kadar olan süreçlerin kalite süreçleri paralelinde barkodlu olarak online takip edilmesidir. Proje Netsis Tiger ile online entegre çalışmaktadır.

...
Köfteci Yusuf

Proje; fabrikadan şubelere gelen ürünün tazeliğini, soğuk hava depolarından reyona çıkışını barkod ile takip etmeyi kapsar.Logo ile irsaliye entegrasyonu, depolar arası transfer fişleri, ambar çıkış fişleri entegrasyonu yapılmıştır..

...
Cumhuriyet Sucukları

Projede, Cumhuriyet Sucukları Fabrika Lojistik Depo Yönetim (WMS) Projesi” kapsamında FSMobility izlenebilirliği yapılmak istenen ürünlerin barkodlu depo yönetim sistemiyle takip edilmesini sağlamıştır.

...
Köfteci Ramiz

Ambalaj Alım ve Ambalaj Depolama, Ambalajın Üretime Transferi, Mamul Üretim, Mamul Depolama, Mamul Müşteri Sevk, Müşteri ve Tedarikçi İade süreçlerinin her aşamasında Logo ile entegre çalışan bir otomasyon kurulmuştur.

...
Namet

Gaziantep ana dağıtım depolarında Hammadde Kabul, Hammadde Kalite Kontrol, Depoya Yerleştirme, Üretime Çıkış, Üretimden Yarı Mamul/Mamul Giriş, Özel Mamul Sevk senaryoları, Tedarik Zincir Süreç Otomasyonu kurulmuştur.

...
Pehlivanoğlu

Pehlivanoğlu ürünlerinin karkas kabulden, parçalamaya, et ve şarküteri ürünlerinin üretimden sevkiyata kadar olan süreçlerin barkodlu olarak online takip edilmesidir. Proje Netsis ile online entegre çalışmaktadır. Netsis ile irsaliye entegrasyonu, depolar arası transfer fişleri entegrasyonu ve ters üretim sonu kaydı entegrasyonu yapılmıştır...

fss-decorEndüstri

...
Daikin Klima

Yedek Parçaların depoya kabulü, raflara yerleştirilmesi ve sevkiyatı için otomasyon kurulmuştur. Depodan müşterilere sevkinin takibi SAP ile entegre yapılmaktadır.

...
Philiph Morris A.Ş

FSMobility Data Management projesi ile Key Account departmanının farklı zincirlerden farklı ürün ve müşteri formatlarında aldığı kasa çıktısı satış verilerinin standart bir şekilde veritabanı ortamına aktarılması, aktarılan verilerin raporlanabilmesi ve PMSA raporlama sistemi; BORA ile entegre kullanılabilmektedir.

...
Schneider Electric A.Ş

FSMobilty ile kullanılan malzemelerin hangi tedarikçiden, hangi tarihte alındığı ve lot no’sunun ne olduğunun takibini yapmak, üretilen ürünlerin doğru siparişe gitmesini sağlamak, üretilen ürünün hangi aşamada olduğunun kontrolünü yapmak,müşterilere ve tedarikçilere geri dönüşlerin yapılmasını sağlamak, üretim performansının ve verimliliğin ölçülmesini sağlamak, üretim kapasite planlaması yapmak ve tam izlenebilirlik sağlamaktır.

...
Volt Elektrik A.Ş

Yarı Mamul Üretim Hatlarından çıkan malzemelerin etiketlemesi ve Operasyon Akışı içerisinde diğer hatlara tüketilmesi takipler, SAP Entegrasyonu ile birlikte gerçekleştirilmiştirNihai Ürünlerin, SAP Entegrasyonu ile Üretimden Girişlerinin yapılamasından, Müşteri Siparişi ve FIFO Kontrolü ile Sevkiyat Süreçlerine kadar tüm akışlar, Projeye dahil edilmiştir..

...
Arlight

Mal kabul adımında kimliklendirilerek kabul edilen hammadenin rafta stoklanması, kalite kontrolleri ve üretime transferi sağlanarak, üretim adımında kimliklendiren mamulün raflanması, müşteriye sevk akışı ile müşteriye özel muadil ve üretimdeki fire için talep süreçleri yönetilmiştir..

...
Canikarms

FSMobility tabanca, uzun menzilli silah, roket, füze, uçaksavar yapımında kullanılan hammaddelerin tamamının kimlikli takibini yaparak %100 stok kontrolü sağlar, bitmiş ürünlerinden olan tabancalara, Makine Kimya Enstitüsü’nün eşleştirme için istediği seri numaralarını ürettir ve bu numaralar ile kutu, koli, palet ilişkisi kurarak sevkiyatların zamanında ve hızlı yapılmasını sağlar.

...
Karmak Makina

Hammadde, Üretim ve Mamul İzlenebilirlik Otomasyonu ile etiketleme yapılmıştır. Hammadde ve Mamul Sevkiyat, Üretime Besleme ve Üretimden Nihai ürün girişlerinin her aşaması Netsis ERP ile entegre çalışılmıştır.

...
Uğur Derin Dondurucu

Projede, Fabrika Lojistik Depo Yönetim (WMS) Projesi” kapsamında FSMobility izlenebilirliği yapılmak istenen ürünlerin barkodlu depo yönetim sistemiyle takip edilmesini sağlamıştır.

...
West Marine

Merkez Samandıra depodan, müşteriye ürün teslimine kadar ki bütün süreçler (Satın alma kabul, kalite süreçleri,mağazalara sevk, mağazalara kabul) FSMobility güvencesi ile takip edilmektedir.Netsis Fusion ile entegrasyon yapılmıştır.

fss-decorMedikal

...
Cinnagen İlaç

Ürünlerin Hammadde ve YarıMamul Depo süreçlerini barkodlu depo yönetim sistemiyle takip edilmesini sağlanmıştır. Koli ve Palet seri kimlikli olarak takip edilmiştir. Sistem kullanılması Netsis Enterprise ERP ile online entegrasyon yapılmıştır.

...
World Couirer

FSMobility, projede; Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmak istenen ürünlerin karekodlu ilaç takip sistemiyle otomatik bildirimlerinin yapılmasını sağlamıştır.Xml&Xls entegrasyonu ile online entegre çalışmıştır.

...
World Medicine

FSMobility, World Medicine tarafından izlenebilirliği yapılmak istenen ürünlerin barkodlu depo yönetim sistemiyle takip edilmesini sağlanmıştır..

...
Set Medikal

Hammadde ve Mamül depolarında kimlikli ürün takip ile üst seviye stok yönetimi ve ürün izlenebilirliği sağladı.Mamüllerin Sağlık Bakanlığı’na ÜTS (Ürün Takip Sistemi) bildirimlerini online ve otomatik yapmıştır. Depo yapılandırma, yerleşim kodları, adresleme, üretime FIFO ile ürün verme gibi kurallar uygulanarak depocuların verimliliği arttırmıştr..

...
UCB Pharma

Fason üreticiden karekodlu temin edilen ürünlerin, Karekod seri bilgileri FSMobility’ye import edilmesiyle adet-koli-palet ilişikisi yaratılmıştır.Bu ilişki üzerinden ürün depodan eczanaye kadar takipi gerçekleştirilmiştir..

...
Grup Farma

FSMobility programı içinden manuel etiketleme yapılıp barkod okuyucu ile okutularak yapılabilecek.Sahada kullanılan diğer yazılımlarca oluşturulan xml dökümanları üzerinden yapılabilecek.

fss-decorKimya

...
Ravago

FSMobility projesinde, Hammadde Tedarik süreçleri, Hammadde Depo Takibi, Yarı Mamul Takibi, Mix Depo Takibi, Mamul Üretim Takibi ve Mamul Depolama Takibi süreçlerinin her aşamasında IAS Sistemi ile entegre çalışan bir otomasyon kurulmuştur..

...
Kütahya Yapı Kimyasalları

Kütahya Yapı Kimyasalları FSMobility ile stoklarını anlık görüntüleyerek ve bayilerine çıkışı kontrol altına alarak sevkiyatlardaki hataları engellemiştir.Kütahya Yapı Kimyasalları üretim sürecindeki Bordür üretim sürecinin takibi de FSMobility üzerinden yapılmaktadır.

...
Enplast

Enplast Hammadde Üretim süreçleri, Hammadde Depo Takibi, Yarımamul Depo Takibi, Mix Depo Takibi, Mamul Üretim Takibi, Mamul Depo Takibi süreçlerinin her aşamasında IAS ile entegre çalışan bir otomasyon kurulmuştur.

...
Tekpol

Hammadde Alım ve Hammadde Depo takibi, Mamul Üretim, Mamul Depo takibi ve Mamul Müşteri Sevk süreçlerinin her aşamasında IAS ile entegre çalışan bir otomasyon kurulmuştur.

...
Viking

Üretim ve Depo Yönetim projesi kapsamında Viking Temizlik’te depolama, üretim ve sevkiyat süreçleri online olarak el terminalleriyle gerçekleştirilmiştir. Üretim süreçleri Viking Temizlik’in özel süreçlerine göre uyarlanmıştır.Viking’e özel 4 çeşit etiket tasarımlarıyla 8 noktada etiketleme yapılmıştır. Projede Netsis Fusion ile entegrasyon yapılmıştır. .

...
Fuji Film

Projede, Fabrika Lojistik Depo Yönetim (WMS) Projesi” kapsamında FSMobility izlenebilirliği yapılmak istenen ürünlerin barkodlu depo yönetim sistemiyle takip edilmesini sağlamıştır..

fss-decorKağıt - Ambalaj

...
Altunkaya

Gaziantep ana dağıtım depolarında Hammadde Kabul, Hammadde Kalite Kontrol, Depoya Yerleştirme, Üretime Çıkış, Üretimden Yarı Mamul/Mamul Giriş, Özel Mamul Sevk senaryoları, Tedarik Zincir Süreç Otomasyonu kurulmuştur..

...
Cotton-Club

Projede Fabrika Lojistik Depo Yönetim (WMS) Projesi” kapsamında FSMobility izlenebilirliği yapılmak istenen ürünlerin barkodlu depo yönetim sistemiyle takip edilmesini sağlamıştır.

...
Silgan

Silgan, hammadde, yarı mamul ve bitmiş ürünlerinin depo takibini, üretim, mal kabul sevk süreçlerinin izlenebilirliğini FSMobility ile sağlıyor.Hammaddelerin Tedarikçi Siparişi kontrolü ile kabul işlemlerinin yapılması, Üretim Siparişleri kontrolü ile hammadde tüketimlerinin sağlanması ve bitmiş ürün üretim kayıtlarının yapılması FSMobility ile sağlanmaktadır.